Naujienos  KlinikaSpecialistaiUžklausaKontaktai

Paslaugos / Refrakcinė chirurgija / Toliaregystė

Toliaregystė – tai tokia akių refrakcijos yda, kai daiktų vaizdas susidaro už tinklainės ir žmogus artimus daiktus mato neryškiai. Iki tam tikro amžiaus toliaregiai gerai mato tolimus daiktus, tačiau vėliau gali pablogėti matymas ir į tolį.

Normali akisToliaregė akis

Toliaregystės tipai

Yra slaptoji toliaregystė – kai žmogus nejaučia jokių regėjimo sutrikimų, nors yra toliaregis. Taip atsitinka žmonėms iki 40 metų amžiaus, kadangi jų akies lęšiukas labiau išsigaubia ir žmogus regimus daiktus mato ryškiau.

Aiškiosios toliaregystės atveju, žmogus arti esančius daiktus mato blogai, neryškiai. Šios toliaregystės atveju dažnai jaučiams akių nuovargis, akys tampa raudonos, pasireiškia galvos ir akių obuolių skausmas, trūkčioja vokai.

Toliaregystės koregavimas

Toliaregių regėjimas yra koreguojamas pliusiniais lęšiais. Pliusiniai akinių lęšiai didina ir artina vaizdą, todėl ir akys pro šiuos akinius atrodo didesnės.

Toliaregystę galima koreguoti akiniais arba kontaktiniais lęšiais. Suaugusiems žmonėms, kurie nenori, arba negali nešioti akinių, toliaregystę galima koreguoti operuojant eksimeriniu lazeriu ar implantuojant į akį papildomą dirbtinį lęšį (šios operacijos atliekamos Akių chirurgijos centre).

Pradėjus nešioti tinkamus akinius, arba atlikus operaciją – žmogus ir vėl visus daiktus mato ryškiai, dingsta galvos ir akių obuolių skausmas.

« Atgal | Į viršų
 
Profesionalios paslaugos
Konsultacijos
 
Kataraktos operacijos
 
Refrakcinė chirurgija
Trumparegystė
Toliaregystė
Astigmatizmas
Antrinė afakijos korekcija
Presbiopija
 
Plastinė chirurgija
 
 
Kontaktinė informacija: 
Savanorių pr. 66 / Žemaičių g. 31, LT-44175 Kaunas
Telefonas(37) 750805
Darbo laikas I-V 8.00-18.00Faksas(37) 750802
Paieška svetainėje
Surasti